Spokojnosť klientov

"Služby Daniely Ježovej sme využili už niekoľkokrát a vždy sme boli spokojní. Vieme, že sa na jej právne rady  môžeme na 100% spoľahnúť. Okrem toho si na nej ceníme jej profesionalitu, precíznosť a  flexibilitu."
Martina Kukumbergová

"Obdržal som profesionálnu medzinárodnú právnu podporu, ktorá bola flexibilná a prispôsobená konkrétnym situáciam. Môžem silno odporučiť Danielu Ježovú s jej skúsenosťami ohľadom slovenského práva a medzinárodných prípadov." 

Conor, Rakúsko


"Spoluprácu s JUDr. Danielou Ježovou hodnotím veľmi pozitívne. Od rýchleho naštudovania problému, návrhu riešení, konzultácii postupov, spôsobu komunikácie a hlavne mojej informovanosti ako klienta o priebehu sporu."
Viliam Králik


"Služby advokátskej kancelárie JUDr. Daniely Ježovej naša spoločnosť využila už niekoľkokrát. Naposledy nám pomohli vysporiadať sa so zložitými procesmi súvisiacimi s  prevodom vlastníckych podielov a  majetku medzi našimi sesterskými spoločnosťami. Advokátska kancelária JUDr. Daniely Ježovej bola pri zrode našej spoločnosti, nakoľko pre nás zabezpečovala prípravu a založenie našej spoločnosti ENGICON s.r.o."
František Debnár, majiteľa a konateľ spoločnosti ENGICON s.r.o.


"S právnym servisom poskytnutým JUDr. Danielou Ježovou som veľmi spokojná. Spolupracujeme už niekoľko rokov, všetky právne služby boli vykonané s maximálnou profesionalitou a na jej rady som sa vždy mohla spoľahnúť. Právničku JUDr.  Danielu Ježovú môžem odporučiť pre každého, kto hľadá odbornú a rýchlu pomoc pri vybavovaní."
DrSc. MSc. Zámečníková Adriana


"Keď som požiadala Vašu advokátsku kanceláriu JUDr. Daniely Ježovej, bola som na pochybách, či som si našla tu najlepšiu advokátsku kanceláriu. Teraz už viem, že spolupráca s Vašou advokátskou spoločnosťou a Vami bola tá najlepšia voľba a patri Vám veľké ĎAKUJEM, JUDr. Ježovej za veľmi veľkú ochotu, promptnosť, profesionálnosť a predovšetkým obzvlášť ľudský prístup, ktorý mi pri tom mojom strese neuveriteľné pomohol, poradili ste mi a priniesli výborné výsledky pre juniora a mňa v súdnom spore. Prajeme veľa úspechov"
Dana Válková


"Ďakujem za právne poradenstvo a vypracovanie právnych dokumentov pre môj internetový portál. Oceňujem hlavne ústretový prístup, rýchlosť a kvalitu poskytnutých služieb. Teším sa na ďalšiu spoluprácu."
Frantisek Kozáček, konateľ spoločnosti EnjoyEmotions s. r. o.


"Advoktáska kancelária Daniely Ježovej je veľmi profesionálna. Poskytovali mi právne služby v rámci rozvodového konania. Celý rozvod prebehol bez stresu a v pokoji. Všetky dokumenty vybavili veľmi profesionálne. Zároveň mi poskytli veľkú podporu a rýchlo reagovali na moje požiadavky. Určite odporúčam advokátsku kanceláriu Daniely Ježovej pre všetky prípady rodinného práva."
Gurdeep Singh, Ireland

Pridajte sa k našim spokojným klientom